Nina-Chrzest Św.

Pierwszy raz kiedy spotkałam Basię i Wiktora na sesji ciążowej,już wtedy pamiętam zrobili na mnie ogromne wrażenie,przede wszystkim swoim poczuciem humoru oraz szczęściem jaki bił od nich od pierwszej chwili. Kolejnym naszem spotkaniem była sesja noworodkowa,kiedy już tulili Ninę w swoich ramionach a ich szczęście było jeśli to jeszcze możliwe,jeszcze większe:) Ogromnie mi miło,że w dniu tak ważnym jak dzień Chrztu Św. mogłam również z nimi dzielić i jeszcze bliżej poznać tą wspaniałą rodzinkę.Chrzest to na pewno wielkie wydarzenie dla każdego rodzica,a Nina jak zawsze spisała się znakomicie i wszystko udalo się tak wspaniale:) Cudowna i bardzo szczęśliwa rodzinka. Pozdrawiam Basię i Wiktora gorąco! ...i oczywiście do następnego spotkania:))

Dla przypomnienia dodaje kilka zdjęć z poprzednich sesji :)Komentarze:

Dominika Cieślik| Dodany: 2014-07-02 12:55:14

To ja dziękuje za wszystko:) Pozdrawiam cieplutko i do usłyszenia :)

Gosia| Dodany: 2014-07-02 12:55:42

Cudowne...!

Basia Góralewska| Dodany: 2014-06-30 21:51:36

Dominiko - dziękujemy. Jak już pisałam nie wiem jak Ty to robisz, że potrafisz uchwycić na zdjęciach to co nieuchwytne. Nasze uczucia: radość, wzruszenie... miłość. Dziękuję - jesteś cudowną osobą i po prostu artystką. A współpraca z Tobą to wielka przyjemność. Z radością czekam na Nasze kolejne spotkania :-).

Agnieszka W.| Dodany: 2014-06-30 23:04:56

Piękne zdjęcia i cudowna Nina, która z sesji na sesję jest coraz piękniejsza :) Wspaniała z Was rodzina !!!

Agnieszka Buras| Dodany: 2014-07-01 09:19:12

Piękne zdjęcia:D jak zawsze Dominiko :D Jest się czym zachwycać:) Gwiazdeczka miała śliczne buciczki do chrztu :D :D :D Niech zdrowo się chowa i rośnie rodzicom :)

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

eebbub