POMOC DLA ADASIA

Kochani mam dla Was dziś bardzo wyjątkowy dla mnie i niezwykły wpis... Moim dzisiejszym bohaterem wspiu bedzie wspaniały Adaś,którego mogliście już zobaczyć na zdjęciach na blogu jako słodkiego maluszka wraz z siostrzyczką i nie tylko...Nic wcześniej nie wskazywało,że może być inaczej i że cos może się diametralnie zmienić..a jednak czasem życie plata nam figla i tak właśnie niespodziewanie w życiu naszym dzieje się coś czego nie chcemy... Adaś ma dziś dwa latka i jakiś czas temu nagle z dnia na dzień zaczął się potykać i przestać chodzić..Straszna jest wówczas bezradność i szukanie przyczyn u wielu lekarzy i szpitali aż wkońcu przyszlo najgorsze,bo diagnoza właściwa nie była dobra..nowotwór złośliwy miednicy z przeżutami na kręgosłup....Nie chcę tutaj pisac wszystkiego,bo tej nieustannej walki i szpitali w tej histori było wiele. Zachęcam do śledzenia wspaniałej strony OnkoMama, na której  możecie śledzić i kibicować Adasiowi w walce z chorobą.Wrzucam także tutaj zdjęcie artykułu,który ostatnio ukazał się o nim w Gazecie Głos Głogowa,gdzie można także o tym przeczytać.

Kiedyś oglądając pewne video na FB zainspirowałam i się i zaprosiłam rodziców Adasia by wykonać dla niego sesję w stylu Supermana,aby pokazać jak na co dzień jest wspaniałym i dzielnym bohaterem,który kryje się pod ubraniem codzienności. Mój zamysł był byśmy wykonali ją na tle wspaniałego zachmurzonego nieba..ale nie zawsze Adaś się dobrze czuł abyśmy mogli ją wykonać. Nic jednak nie przeszkodziło nam by jednak ją wykonać i nieważne było gdzie, ważne było by Adaś miał wspaniałą pamiątkę i zabawę.Tak też sie stało,pojechałam do niego do Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu i tam mając nadzieje,że Adaś bedzie miał siły i chęci aby zrobic sesję.

Było cudownie! Adaś nie tylko miał siły, ale i wspaniale się przy tym bawił.To był strzał w 10-tkę i wygląda na to, że poprostu jest prawdziwym SUPERMANem, bo był w swoim żywiole i szalał po szpitalnych korytarzach z wielkim uśmiechem na buzi, bawiąc się fantastycznie! To było cudowne doświadczenie i cudownie spędzony czas.

KOCHANI ZACHĘCAM WAS DO POMOCY DLA ADASIA!!! W tą niedzielę w Galerii Cuprum Arena bedzięmy wraz ze Stowarzyszeniem "Otwarte Drzwi" robić Wielką Akcję Charytatywną dla Adasia.Będziecie mogli skorzystać z okazji i zrobić sobie tam zdjęcie w moim obiektywie a pieniążki przekazać do puszki dla Stowarzyszenia i pomóc Adasiowi. Będziemy czekać tam na Was 3 grudnia od godz.13.00-16.00 i będziecie mogli skorzystać ze wszystkich dekoracji świątecznych jakie są w tej chwili w galeri na parterze i dzięki temu zrobić także dobry uczynek.Bedą również dostępne dodatki typu czapeczki,akcesoria świąteczne!! Zapraszam gorąco!!! Czekamy na Was!! Wierze,że razem możemy zrobić wiele dobra. Do zobaczenia!!!Dodane: Poniedzialek 27 listopada 2017 | Etykiety: Adaś Papuszka Onkomama Polkowice Głogów Fundacja,

Komentarze:

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

vshspy