MEGA WIELKI KONKURS Z OKAZJI DNIA KOBIET

Kochani chciałam sie z Wami podzielić czymś wyjątkowym...

Około miesiąca temu ogłosiłam wraz z kilkoma firmami wspaniały wyjątkowy KONKURS jakiego chyba jeszcze nigdy nigdzie nie było...!!!Całodniowa metamorfoza dla jednej kobiety ...w dniu Kobiet.

Chodziło mi to już po głowie od bardzo dawna..rozmawialiśmy o tym pomyśle nie raz..ale dopiero teraz udało się to wszystko przygotować i wykonać..

Celem jego była KOBIETA taka normalna jak każda z nas...taka mamusia i nie tylko czyli zapracowana kobieta,która ma czas dla wszystkich i zabiegana w domu przy dzieciach i pracy...a której zawsze brakuje czasu dla siebie samej..Chciałam aby jedna z nas ..a wiele nas takich jest...została wylosowana...wygrana..i poczuła się w tym dniu wspaniale wyjątkowo i kobieco! Abyśmy kobiety nie zapominały o sobie,dbały ile się da i w tym pędzie dzisiejszych czasów nie tylko były mamami,kurami domowymi i mimo,że to kochamy:) ...były także pięknymi kobietami.

Znajomi i obcy czasem nawet ludzie zaczepiali mnie na ulicy mówiąc,ze ten konkurs jest cudowny i niemalże jak wygrana w totolotka:)) i tak po części chciałam, aby sie czuła nasza bohaterka jak wygrana osoba, jak milion dolarów i mam nadzieje,że takich metamorfoz będzie więcej a my także zaczniemy dzięki temu częsciej zwracać uwagę na dbanie o naszą kobiecość:)

W tym dniu zostały przygotowane starannie wraz z kilkoma wspaniałymi firmami od samego rana do późnego wieczora wspaniałe atrakcje...

Dzień rozpoczął się od zadbania o paznokcie...od wspaniałej Basi Klaska czyli My beauty Hand...niestety nie udało mi się do wszystkich dotrzeć tego dnia,aby pokazać cały backstage,ale już opisuje Wam wszystko... wspaniałe nawilżające zabiegi kosmetyczne w Odnova Gabinet kosmetyczny..następnie były do odebrania Bony do wykorzystania na piękną bieliznę od Majteczki w kropeczki oraz ubrania od Via La Moda,aby nasza Wiola, czuła się piękna.Nie mogłoby zabraknąć także biżuterii ufundowanej przez firmę Unico,a dopełniem była także metamorfoza włosów wykonana fenomenalnie przez Salonik Brata i Sióstr w Polkowicach.Następnie jeszcze oczekiwałam w studiu wraz z makijażystką Ewelina Zakrzewska make up aby dobrać indywidualny makijaż oraz wykonać sesję fotograficzną oczywiście by móc to uwiecznić i Wam pokazać.

Na koniec dnia wieczorem..czekała jeszcze niespodzianka w postaci mile spędzonego wieczoru w City Pub Polkowice i Wiola postanowiła wykorzystać ten czas wraz z koleżankami aby świętować dzień z przyjaciółkami.

Moim skromnym zdaniem i nie tylko...:)) powiem,że Wiola wyglądała przecudnie!!! To była wielka metamorfoza! Cos czego nie zapomina sie do końca życia i daje wiele energii i pozytywnej siły:)

TO BYŁA CUDOWNA JEDNODNIOWA PRZYGODA...ZA KTÓRĄ DZIĘKUJE WSZYSTKIM A TAKŻE WSZYSTKIM BIORĄCYM UDZIAŁ BO BYŁO WAS AŻ PRAWIE TYSIĄC I MYŚLE,ŻE BĘDZIE TAKICH WIĘCEJ KONKURSÓW,WYPATRUJCIE,ZAGLĄDAJCIE I PAMIĘTAJCIE DBAJMY O SIEBIE I BADZMY ZAWSZE PIĘKNE:)

 

 Dodane: Niedziela 10 marca 2019 | Etykiety: sesja portret polkowice glogow lubin fotografia konkurs metamorfoza,

Komentarze:

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

kxfzzf