P&S plener ślubny

Przed nami plener ślubny Z Pauliną i Sebastianem w malowniczym krajoobrazie zachodzącego słońca,ale także i wieczornym a nawet nocnym nad brzegiem morza:) Pogoda nam nie dopisywala i dość dużo padało od kilku dni,ale dla chcącego...Mieliśmy zaplanowane dwa dni zdjęć,aby uzyskać wszystkie nasze plany zdjęciowe,ale ponieważ pogoda platała nam figla zdecydowaliśmy się na jeden dzień pełen wrażeń:)) Mimo,że zaczęło się od deszczu to i tak udało nam się zrobić mnóstwo pięknych zdjęć i co najwązniejsze uzyskać wzsystko to na czym nam zależało.Wspaniale się bawiliśmy i jak widać nawet pogoda nie jest w stanie zepsuć nam dobrych humorów,a już tym bardziej wspaniałej pamiątki ślubnej:)

Uwielbiam plenery ślubne nad morzem,są magiczne i wyjątkowe,a wszystko dzięki cudownemu światłu jaki daje mase możliwości.Cudowne wschody i zachody słońca..to coś z pewnością dla mnie:)) Tym razem po raz 1-wszy spróbowalam także zdjęć ślubnych w nocy,z czego jestem bardzo dumna,a na efekty zapraszam już do oglądania zdjęć poniżej:) Pozdrawiam Was Kochani :))Komentarze:

Paulina i Sebastian| Dodany: 2014-11-12 19:59:52

Dominiko spełniłaś Nasze marzenie - sesja ślubna nad morzem, coś pięknego.. zdjęciami wracamy do wspomnień i przecudownych chwil.. wszystko bym oddała żeby być tam i przeżyć to jeszcze raz :). Zdjęcia są niczym bajka.. Pogoda - racja nie sprzyjała.. ale podczas sesji ani jedna kropla deszczu na Nas niespadła i nawet słoneczko Nam zaświeciło ! Serce się raduje wracając zdjęciami do wspomnień :) Niezapomniane wrażenie :) Dominiko spisałaś się na medal !:)

Dominika Cieślik| Dodany: 2014-11-12 20:10:50

To ja dziękuje Wam Kochani wraz z moim pracownikiem,to będzie na pewno długo niezapomniana sesja:)

Ania| Dodany: 2014-11-12 20:11:32

Cudowne,boskie! Co jedno to piękniejsze..!

Magda| Dodany: 2014-11-12 20:12:18

Zazdroszczę..to najpiękniejszy plener ślubny jaki widzialam..te kolory i magia zachodzącego słońca!

Ilona| Dodany: 2014-11-13 09:14:55

Faktycznie przepiękna sesja :-) Dominika zawsze spisuje się na medal, w dodatku za każdym razem złoty!!! :-* Młodej parze wszystkiego naj :-*

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

cgbecj