Ewa & Adrian

Wspaniała Młoda Para,pełna uśmiechu i miłości...miło się na nich patrzy,takich zakochanych i szczęśliwych.Tak na pewno powinien patrzeć na swoją ukochaną każdy mężczyzna jak Adrian na Ewę:)) Kochani to był cudowny czas spędzony z Wami i bawiłam się wyśmienicie:))

Wesele oraz zdjęcia plenerowe w tym dniu odbyły się w Pałacu i ogrodach w Bondzowie,uwielbiam ten czas kiedy wszystko kwitnie,otaczają nas piękne kolory i mogę to pokazać na zdjęciach,a to miejsce nigdy mnie nie zawodzi:))

P.S. Te wspaniałe sylwetki,które można podziwiać u Ewy i Adriana to zasługa na pewno w głównej mierze Fitarena Polkowice:)) ...ale o tym już więcej za moment we wpisie plenerowym:)Komentarze:

Ewa&Adrian Medyk| Dodany: 2015-09-06 21:25:12

Myślę, że nie muszę wiele pisać bo zdjęcia mówią wszystko. Gdyby ktokolwiek zapytal mnie teraz czy wybór Dominiki na fotografa ślubnego (i nie tylko) był dobrym wyborem bez wahania odpowiedzialabym- NAJLEPSZYM! I można by dużo pisać, że Dominika po za tym, że ma talent, świetne oko, przemyka niezauważona wśród gosci, że całkiem zapomina się jej obecnosci, że wszyscy czuja się swobodnie, a zdjecia plenerowe to czysta przyjemnosc i doskonala zabawa. I pewnie może się wydawać że każda para młoda bedzie wychwalac swojego fotografa to zdjęcia same sie bronią i żadne słowa nie wystarczą aby podziękować jej za jedną z najpiękniejszych pamiątek w życiu! Nie mogę tez nie wspomnieć, że Dominika jest wspaniała osobą ma głowę pełną pomysłów, pozytywnie i z radością przyjmuje tez pomysly nawet te dość dziwne i szalone mlodej pary (tak jak w naszym przypadku sesja na silowni).Teraz juz śmiało mogę powiedzieć, że to na pewno nie było nasze ostatnie spotkanie z Dominika i mam nadzieje, że już niedlugo spotkamy się na innej sesji :) jeszcze raz z całego serca dziękujemy i pozdrawiamy :)
E&A

Ania G.| Dodany: 2015-09-22 20:42:08

Cudowne!!!

Dominika Cieślik| Dodany: 2015-09-22 20:45:42

Dziękuje Kochani bardzo za każde słowo i za każdą chwilę spędzoną z Wami.Jesteście wspaniałą Parą i życzę Wam wszystkiego co najlepsze! buziaki!

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

zgrjbc