Patrycja & Michał

Szczęśliwi i zakochani...mimo deszczów jakie nas spotykały zarówno w dzień ślubu jak i pleneru nie tracili pogody ducha, a uśmiechy nie schodziły nam z twarzy:) Na pewno z tego reportażu zapamiętam wspaniałą rodzinę,która im towarzyszyła w ich wyjątkowym Dniu,bardzo blisko ze sobą zżyta i szczęśliwa:) Lubiąca robić dla siebie niespodzianki,wspaniale się bawili.Buziaki dla wszystkich! :) A szczególnie dla pewnego słodziaka małego Piotrusia,który skradł mi serce i podpatrywał jak robię zdjęcia, a potem robił je sam swoim aparatem,a także nawet i moim:))Komentarze:

Barbara Buchtalarz| Dodany: 2015-09-04 21:44:49

Cudne zdjęcia, piękna para młoda, super wesele

Patrycja Michał Skrzypek| Dodany: 2015-09-04 22:54:51

Zdjęcia zapierające dech w piersi :))) Serdecznie Dziękujemy za Cudowny plener ślubny

Grzegorz Tatarzynski| Dodany: 2015-09-05 00:31:09

Sesja na Zamku Czocha....,oraz zdjecia w wielu innych miejscach zwiazanych ze slubem Patrycji i Michala sa cudne....Jednak najbardziej za serce chwytaja mnie zdjecia z dziecmi....,sa mega naturalne i kozacko piekne....Wszystkie zdjecia z tej pieknej uroczystosci slubnej PATI i MISKA sa zachwycajace....Dzieki DOMINIKO....

Wiola| Dodany: 2015-09-06 10:37:44

szczęśliwe gołąbeczki obdarzone miłością i szczęściem :)
wspaniali goście i zabawa do białego rana było superr ! ;)
cuuudne zdjecia :)

Małgorzata & Rafał Kawałko| Dodany: 2015-09-07 06:04:30

Dziękujemy za uwiecznienie ślubu i przyjęcia weselnego naszych całuśników. W życiu nasza rodzina nie miała tylu fajnych zdjęć. Młodzi świetnie ujęci ale goście też niczego sobie. Będzie pamiątka na lata a nawet dla pokoleń. Aż by się chciało przeżyć to jeszcze raz. Na szczęście mamy wspomnienia uwiecznione w tej sesji.

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

wfnikd