Mamy karmiące piersią

Zapraszam dziś na wyjątkowy wpis...

Jest mi nieziemiernie miło, że mogłam wziąć udział w tak wspaniałym projekcie "Kraina mlekiem i miłością płynąca" www.mlekiemimiloscia.pl promującym naturalne karmienie piersią.Jest mi to temat bardzo bliski, ponieważ sama do niedawna karmiłam piersią moje drugie dziecko.Jest to dla mnie wspaniałe wspomnienie i uważam,że oprócz naturalnych dóbr jakie za tym idą i są oczywiste,jest to coś bardzo wyjątkowego dla każdej Mamy,coś niezwykle pięknego,bliskość jaką może nawiązać jedynie Matka z dzieckiem.Bardzo kobiece, pełne ciepła i milości.Nie wszystkim jest to dane i mi samej nie było to dane na długo niestety,ale za to cieszyłam się tym bardziej i celebrowałam każdą wspólną chwilę.Nie bałam się karmić w żadnym miejscu,czy to była galeria handlowa,restauracja czy znajomi,było to dla mnie za bardzo ważne i było naturalną częścią życia by czuć że muszę się z tym kryć.Dlatego dziś całym sercem wspieram ten projekt i uwielbiam patrzeć na wszystkie Mamy karmiące..czy to na moich sesjach noworodkowych czy też w miejscach róznych,zawsze jest to piękne i wyjątkowe...Oby takich cudownych Mam było coraz więcej a nasze oko moglo cieszyć się tym natuarlnym pięknem.

Na pewno jeszcze nie raz będziecie mogli zobaczyć tutaj podobne zdjęcia,które będę chciała Wam je pokazać i które mam już w planach wykonać:)

Dołączając do tego projektu,nawet nie sądziłam,że poznam aż tyle pięknych i wspaniałych Mam! Każda z nich jest inna,wspaniała a łączy ich coś wyjątkowego i pięknego,naturalne karmienie piersią swoich maluszków:) To było niezwykłe wydarzenie i znajomości,które przetrwają na dłużej.Dziękuje Wam Kochani za wspaniale spędzony czas,cudne uśmiechy i śmiechy maluszków:))

Za perfekcyjne makijaże dziękuje Kamila Piasecka oraz Ewelina Zakrzewska i za niezastąpioną pomoc przy realizacji Anna Krasicka,Paulina Zendran i Iza Siudeja.Dziękuje Wam bardzo!!! Dziewczyny byłyście wielkie!

Strona projektu: www.mlekiemimiloscia.pl

Strona na FB: "Kraina mlekiem i miłością płynąca"Komentarze:

Anna Krasicka| Dodany: 2015-09-22 13:20:58

cudowne zdjecia wspaniały projekt dziękuję że moglam brać w nim udział :)

Ewelina Zakrzewska| Dodany: 2015-09-22 13:28:26

Piękne zdjęcia, cudowne kobiety i niesamowite przeżycie.
Dziękuję raz jeszcze za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie i poznania tylu cudownych osób. :)

Marta :)| Dodany: 2015-09-22 13:34:12

Ja również dziękuję za możliwość udziału w tak pięknym projekcie, zdjęcia jak zawsze zjawiskowe. Będzie piękna pamiątka ☺ Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych w ten projekt i dziękuję za cudownie spędzony czas 😊

Ewelina Zakrzewska| Dodany: 2015-09-22 13:34:12

Piękne zdjęcia, cudowne kobiety i niesamowite przeżycie.
Jeszcze raz dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie i poznania tylu wspaniałych osób. :)

Justyna Tarasewicz| Dodany: 2015-09-22 18:10:10

Cudowne zdjęcia :)Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym projekcie.
Pani Dominiko jest Pani najlepsza;)!!!

Daria Kociałkowska| Dodany: 2015-09-22 19:10:12

Dziękuję bardzo, że mogłam wziąć udział w tak ważnym i wspaniałym projekcie. Zdjęcia są przepiękne. Będziemy miały z Lenką wspaniałą pamiątkę. Pozdrawiam serdecznie wszystkich biorących w nim udział, bardzo miło było Was poznać :)

Agnieszka Nester| Dodany: 2015-09-22 19:37:43

Pani z lilą we włosach pio prostu fantastyczna :) Pozdrawiam Serdecznie i z przyjemnością ogląda się takie widoki, a przede wszystkim taką MIŁOŚĆ :)

Ania Czyż| Dodany: 2015-09-22 20:30:10

Cudowne,magiczne..takie kobiece i matczyne,poprostu chylę czoła! cudowna sesja zapiera dech...wspaniale że pokazujemy cos tak waznego,jestem za!

Basia Borek| Dodany: 2015-09-22 20:31:22

Przepiękne to mało powiedziane...! Najpiękniejsze co może być dla każdej matki,przepiękna sesja,kazda jedna Mama cudowna poprostu!

Dominika Cieślik| Dodany: 2015-09-22 20:40:27

Kochani dziękuje za tyle miłych słów,sesja była moim marzeniem od dawna i mimo że pogoda nie do końca dopisywała i była zaplanowana bardzo spontanicznie w krótkim czasie,to wszystko się udało i ja jestem bardzo szczęśliwa.Mamy jesteście wielkie! Cudowne pod każdym względem! Dziękuje raz jeszcze za cudownie spędzony czas i mam nadzieje,że jeszcze się nam uda spotkać :)

Dagmara Hanczyn| Dodany: 2015-09-22 22:30:45

ja też mam nadzieje ze mamy sie jeszcze jakos zorganizujemy na spotkanie, byloby super! jestem dumna ze moglysmy z Kają być cześcią czegoś pięknego w swym przesłaniu;) poznałysmy cudowne kobiety i ślicznych maluszków, atmosfera nie do zastapienia. A profesjonalizm, obróbka, wysłanie i wstawienie na fb zdj, oddanie Pani Domoniki - jestem pełna podziwu za Pani oddanie swojej pasji! ;) dziekuję za wspaniale spedzony czas;)

Beata Strzeszyńska| Dodany: 2015-09-29 12:25:10

Drogie mamy wymieniłyśmy szczere spojrzenia i kilka słów. Wspólna idea, z miejsca fotografii, uczyniła dla mnie ,,bajlandię'', krainę baśni, w której na chwilę poczułam się wyjątkowa. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego spotkania z Wami. Pani Dominiko był to czas niezapomniany, niepowtarzalny, pełen przyjemnych doznań... dziękuję.

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

agiswv