Zuza & Przemek

Mocno pracowity czas i tylko czasu na blogowanie brakuje,a mam jeszcze wiele ślubów i nie tylko Wam do pokazania:) zaglądajcie :)

Jednym z nich jest ślub Zuzy i Przemka,który z całą pewnością należy do najbardziej wyjątkowych tego roku,chociażby za sprawą powiedzenia sobie TAK w przepięknym ogrodzie przy Pałacu w Konarach.Do tego wszystkiego pogoda poprostu nas rozpieszczała, w tle grały cudowne skrzypce,to wszystko sprawiało,że czuliśmy się jak w bajce...Wszędzie cudownie komponowały się przepiękne żywe kompozycje kwiatowe,a nad tym wszystkim oraz kolorem przewodnim fioletem, którego nie zabrakło w żadnym szczególe nawet w przepysznym cieście, stała nieoceniona Zuza czyli Panna Młoda.Perfekcyjnie wszystko przygotowane i zaplanowane sprawiło,że dało tak piękny efekt,brawo:)

Cóż mogę jeszcze dodać więcej...cieszę że i ja mogłam się przyczynić do spełnienia marzenia Zuzy i przygotowałam ujęcia z huśtawką w tle:)

Dodam jeszcze tylko,że ten wspaniały zespół który będziecie widzieli na zdjęciach i przy którym tak wspaniale bawili się goście to "PaniPanowie" z Wrocławia,który gorąco polecam!!! Nieskromnie dodam jeszcze,że jestem autorem zdjęć na ich stronie internetowej,zapraszam i polecam wszystkim,można ich tam także posłuchać:)

Ślub oraz wesele: Pałac Konary

Zespół PaniPanowie

Kwiaty: Florysta-Sylwester Gieniec

Ciasta: Cukiernia Kaio Patisserie-Cukiernia Francuska

 Komentarze:

Karolina| Dodany: 2015-10-15 07:28:23

Cudne zdjęcia!!! Pani Dominiko, jest Pani Mistrzynią :)

Zuza i Przemek| Dodany: 2015-10-15 15:51:01

Pani Dominiko, dziękujemy za wszystkie cudowne zdjęcia z naszego ślubu! Udało się Pani pięknie uchwycić tyle momentów! Nie wyobrażam sobie ślubu i wesela bez tak wspaniałych pamiątek! Bardzo dobrze nam się współpracowało zarówno w dniu ślubu jak i na plenerze!

P.S. Nie będzie to nasza ostatnia sesja z Pani udziałem :)

Wiola| Dodany: 2015-10-15 21:12:22

Cudowne! Marzę by mieć taki ślub..a zdjęcia oddają przepiękny widok..cudowne!

Dominika Cieślik| Dodany: 2015-10-15 21:13:29

Dziękuje bardzo Kochani i będzie mi miło niezmiernie móc jeszcze kiedyś Was spotkać:) pozdrawiam gorąco!

Sylwester Gieniec| Dodany: 2015-10-18 21:09:58

Dziękuje za wspomnienie o mnie na powyższym blogu. Talent Pani jest niesamowity, zdjęcia cudowne i oczywiście również jest mi bardzo miło że mogłem spełnić marzenia Zuzanny i Przemka w tym wyjątkowym dla Nich dniu.....Pozdrawiam i raz jeszcze Dziękuje za piękne uchwycenie moich aranżacji kwiatowych :):):)

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

afgnnc