Grażyna i Marcin

Grażyna i Marcin zgłosili się do mnie po tym jak niezadowoleni ze swoich zdjęć ślubnych,chcieli by ktoś naprawił ich najważniejszy moment w życiu:) Co roku takie Pary zgłaszają się do mnie,dlatego tak ważne jest by wybierając fotografa szczególnie na właśny ślub,dobrze to przemyśleć i wybrać sprawdzoną i profesjonalną osobę.Tutaj mogliśmy się poratować zdjęciami plenerowymi i okazalo się już podczas naszej rozmowy wcześniej,że nadajemy na podobnych falach i będziemy szaleć na zdjęciach:)) Wspaniała Para,która nie lubi nudy,lubi się bawić i śmiać i tak też spędzliśmy dzień,przy okazji pstrykając czasem zdjęcia:))))

Jako,że Marcin jest reprezentantem Polski w futbolu amerykańskim "Panthers" Wrocław,nie mogło zabraknąć i szaleństw z tym związanych:) Kochani spędziłam z Wami wspaniały dzień,który mam nadzieje,że będzie piękną dla Was pamiątką i gorąco Was pozdrawiam! :)Komentarze:

Kwaski ;)| Dodany: 2015-10-29 15:32:24

Dominika to wspaniała fotograf! Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni ze zdjęć ! Forma w której dostaliśmy fotoksiążkę i płytę jest rewelacyjna! Pamiątka na całe życie! Żałujemy tylko, że wcześniej nie poznaliśmy Dominiki i nie poprosiliśmy, aby towarzyszyła Nam w dniu ślubu.. Gorąco polecamy wszystkim współpracę z Dominika! Na pewno się nie zawiedziecie !

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

xjyrnm