Natalia i Boguś

Długo mnie nie było ale duzo dużo było pracy oraz masa nowych projektów i wyjazdów,a do tego problemy techniczne sprawiły że troszkę zaniedbałam bloga ale już oto jestem i zamierzam zasypać Was zaległymi wspaniałymi wpisami:)

Przed Wami jedna z zeszlorocznych Par,Natalia i Boguś,którzy na swoją niesamowitą pełną energii zabawę wybrali cudowne miejsce nad jeziorem Lubiatów.Było cudownie z przepiękną pogodą i energią ludzi:)...ah żeby tak teraz móc poczuć te promienie słońca..!:))Komentarze:

Natalia i Boguś| Dodany: 2016-02-04 10:51:19

Dominiko z całego serca dziękujemy Ci za piękne zdjęcia! 💖 Pamiątka na całe życie. Co chwilę do nich wracam i w kółko oglądam od nowa 😀 Jesteś niezastąpiona! Wiecznie uśmiechnięta i pełna optymizmu. Pięknie uchwyciłaś najważniejsze momenty w naszym wyjątkowym dniu! Co najlepsze przemykałaś wśród gości tak, że nikt nie czuł się skrępowany tym, ze robisz zdjęcia. Polecam z czystym sumieniem i z całych sił! 💖 💋

Dominika Cieślik| Dodany: 2016-02-04 14:55:12

Dziękuje Wam Kochani z całego serca,jesteście wspaniałą Parą i było mi niezmiernie miło móc spędzić tak ważny czas w Waszym życiu wspólnie z Wami.Buziaki gorące!

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

zscggh