Chrzest Igorka

Igorka mialam okazję poznać ciut wcześniej na naszej sesji noworodkowej,cudowną małą kruszynkę którą już nie mogłam się doczekać aby uwiecznić w tak wspaniałym dniu jakim jest Chrzest Św. Miał to być Chrzest Prawosławny o którym opowiadali mi już rodzice i Mama Chrzestna podczas zdjęć i byłam bardzo ciekawa wszystkiego.Nie mogłam się doczekać i tak jak myślałam było cudownie,niesamowicie, aż momentami dech zapierało..Piękne obrzędy i co mnie urzekło, bylo to bardzo ważnym wydarzeniem dla każdego,czuć bylo powagę w trakcie Chrztu i nawet dzieci mimo półtoragodzinnej ceremonii byly bardzo przęjęte.Coś niesamowitego i nie do opisania..Moment kiedy nagie dziecko jest zanurzane całe w wodzie,kiedy są obcienane włoski..a w tle czuć było dym gaszonych świec..

Na pewno na bardzo długo zapamiętam ten cudowny dzień i przeżycia jakie mi towarzyszyły a także wspaniałych ludzi jakich poznałam i czułam się jakbym była ze swoją rodziną:)) Dziękuje Wam za cudownie spędzony czas oraz za wspaniałe prezenty,ściskam Wam mocno! 

Dodam tylko na koniec, że zdjecia byly prezentem od Matki Chrzestnej ..to będzie z całą pewnością piękna pamiątka i wiele cennych wspomnień...Komentarze:

Rodzice Igorka| Dodany: 2016-03-29 20:56:15

Pani Dominiko dziękujemy za kolejne cuuudowne zdjęcia, które sprawily, że w naszych oczach kolejny raz pojawiły się łzy szczęścia. Dzięki Pani zdjęciom będziemy mogli jeszcze cześciej wspominać ten najważniejszy w życiu Igorka dzien :)

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

ufcbgg