BIELIZNA A&B HAND MADE

Witam Was Kochani kolejną nowością,mianowicie czymś czego jeszcze tutaj nie mieliście okazji oglądać wcześniej..Tym razem zabieram Was na coś bardzo kobiecego i zmysłowego..

Mieliśmy jakiś czas temu do wykonania wpaniały projekt we Wrocławiu w fantastycznym miejscu,klubie Whiskey in the Jar. Kto zna ten wie o czym mówie,niesamowite miejsce,pyszne jedzenie,klimat miejsca nie do opisania...

A wszystko to by pokazać Wam wspaniałą i nietuzinkową reklamę dla firmy A&B Bielizna handmade.Jest to świeżo powstała firma z bielizną dla kobiet,którą już wyróżnia niesamowity styl i oryginalność.Z cała pewnością miłośnicy koronek znajdą tutaj wiele dla siebie, ale także i Ci którzy szukają przede wszystkim coś zupełnie nowego..

Zaglądajcie Kochani na FB a już niedługo również i do sklepu interentowego.Poniżej podaje link gdzie znajdziecie wszystyko wraz z cenami.Gorąco polecam!!!

Jezscze raz dziękuje wszystkim tym którzy przyczynili się do realizacji projektu.Przede wszystkim pomoc od Firmy A&B jak również Klub Whiskey in the Jar Wrocław,dziękujemy menadżerom oraz właściecielom, a także naszym cudownym modelkom,ktore wyglądały i spisały się cudownie.Za makijaż wielkie podziękowania należą się dla Kamila Piasecka make up.Dziękuje! 

Bielizna A&B handmade

Whiskey in the Jar

Kamila Piasecka make upKomentarze:

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

wmoggw