Zakochani w sobie od lat...

Marzenia są po to aby je spełniać..

Oni...Mając ponad 80 lat nadal piękni i zakochani jak w dniu ślubu:)

Zawsze marzyłam o takiej sesji,aby poznać taką cudowną Parę,która ma już dość spory staż ze sobą i są nadal w sobie szaleńczo zakochani i szczęśliwi i móc to pokazac na zdjeciach:)) Właśnie taka dokładnie jest ta Para,Julianna i Henryk:) Już niedługo będą obchodzić 60 rocznicę ślubu (!!!) i nadal patrzą na siebie z wielką miłością i radością.Są poprostu wspaniali! Aż brakuje słów by to opisać..kiedy poproszeni przeze mnie nieśmiało o pocałunek,oni nie namyślając się ani chwili pocałowali się dlugo i serdecznie,a Pan Henryk rzekł szczęsliwy na koniec "A co! Sobie skorzystam!":) ..i tak całowali się do końca:) Chyba nigdy nie spotkałam tak przemiłej wspaniałej Pary jak ta w tym wieku i do tego bardzo energiczni i pełni życia.Tylko podziwiać i brać przykład!:)) Może mi się kiedyś też uda zrobić taką sesję z męzem,jeszcze do 60 rocznicy brakuje nam jedyne 49...(!):)))

Dziękuje wnuczce i córce Państwa J&H, za to, że do mnie napisali opowiedzieli mi bardzo dużo o nich i to dzięki ich miłości i zaangażowaniu udało się ją wykonać:)Komentarze:

Wilhelmina Arabska| Dodany: 2016-04-27 21:17:24

Tak kochani, to moi rodzice. Dużo się od nich nauczyłam ;-) Zawsze byli za sobą mimo różnych przeżyć i tych dobrych i tych złych. Przeszli przez życie razem , nie obok siebie. Wychowali swoje dzieci- mnie i brata. Doczekali się 2 wnuczek, bardzo dużo poświęcili im czasu. Ale to nie wszystko ! Miłość przekazują jeszcze swoim prawnukom ! A co ;-) Babcia ma siłę i potrafi pojechać po wnuki do Hamburga i przywieźć je na wakacje do Polski hihi. Nie wiem skąd mają tyle energii w sobie?? A może to miłość ich tak gna do przodu, oj dużo bym dała, żeby tak długo byli z nami ;-)

Dominika Cieślik| Dodany: 2016-04-27 21:24:14

Cudownie się to czyta..są naprawdę wspaniali!!! A jeszcze przyjemniej się na nich patrzy..Pełen podziw! Mialam szczęście móc ich poznać i uwiecznić taką wspaniałą Parę:)

Ania Piatkowska| Dodany: 2016-04-27 21:24:57

Cudooowne!!!!

Ilona Gaiszler| Dodany: 2016-04-27 22:26:38

Piekna sesja, wyjatkowa i inna od wszystkich. Miłość uchwycona w kadrze. A para po prostu niesamowita w tym dzisiejszym świecie. Widac że to dobrzy, ciepli ludzie.

Karolina| Dodany: 2016-04-28 07:32:21

Przepiękna Para, Przepiękna Miłość, Przepiękne Zdjęcia!! Życząc Pięknej Parze w Dniu tak Cudownego Jubileuszu wiele zdrowia, sama chciałabym wraz z mężem doczekać tak Pięknej Rocznicy (a u nas dopiero 7!! :)). Wszystkiego dobrego!!

Magda| Dodany: 2016-04-28 10:42:05

Wzruszyłam się. Przepiękne zdjęcia a jeszcze piękniejsza jest miłość i szacunek bijąca od pary! Oby więcej tak szczęśliwych i zakochanych ludzi. Życie byłoby piękniejsze gdyby na każdym kroku spotykać tak prawdziwą miłość.

Dodaj komentarz

Imię i nazwisko:
Komentarz:
Przepisz kod z obrazka:

niriyy